Club: CHICAGO RUSH
Club Code: CHR

 Important Messages    12         view all messages
 Fall 2022 Teams    61 
  8U-4V4/N RUSH NORTH 2015 PREMIER BLUE CHRM084  DANIEL SCHWARTZ
  8U-4V4/N RUSH NORTH 2015 PREMIER WHITE CHRM085  DANIEL SCHWARTZ
  8U-4V4/S RUSH SOUTH 2015/16 CHRM086  FRAZER GALT
  8U-5V5/5W RUSH OSWEGO 2015 PREMIER CHRM083  ANN STEPHENS
  8U-7V7/4N RUSH - WILMETTE WINGS 2015 RED CHRM082  SEAN CONNOR
  8U-7V7/5NE RUSH - WILMETTE WINGS 2015 BLUE CHRM081  THOMAS GIZYNSKI
  9U/3E RUSH - WILMETTE WINGS 2014 RED CHRM096  BENJAMIN WILBOR
  9U/3S RUSH SOUTH 2014 PREMIER 1 CHRM098  FRAZER GALT
  9U/4E RUSH - WILMETTE WINGS 2014 BLUE CHRM095  KEVIN GRAY
  9U/5E RUSH - WILMETTE WINGS 2014 WHITE CHRM094  MIKE DOYLE
  9U/5N RUSH NORTH 2014 PREMIER CHRM091  VERONICA WOOLSON
  9U/5SW2 RUSH OSWEGO 2014 PREMIER 1 CHRM092  KIM SILSETH
  9U/5SW RUSH OSWEGO 2014 PREMIER 2 CHRM093  AMBER HARTING
  9U/5SW RUSH SOUTH 2014 PREMIER 2 CHRM097  JAMIE DAVIES
  10U/1 RUSH SOUTH 2013 PREMIER CHRM109  DEBBIE RIOS
  10U/2W RUSH UNITED 2013 PHENOMS CHRM1011  KATURAH MINDOCK
  10U/3N RUSH NORTH 2013 PREMIER I CHRM107  BRENT DIRKS
  10U/4E RUSH - WILMETTE WINGS 2013 RED CHRM106  TRISTIN MOELLER
  10U/4SW RUSH OSWEGO 2013 PREMIER 1 CHRM101  KATHERINE ZBROZEK
  10U/5C RUSH - WILMETTE WINGS 2013 WHITE CHRM104  SEAN CONNOR
  10U/5E RUSH - WILMETTE WINGS 2013 BLUE CHRM105  ADAM LEVY
  10U/5N RUSH NORTH 2013 PREMIER II CHRM108  TIKA HARLI
  10U/5SW RUSH OSWEGO 2013 PREMIER II CHRM103  SEAN DALEIDEN
  10U/5SW RUSH SOUTH 2013/14 CHRM1010  FRAZER GALT
  10U/5W RUSH WEST 2013 PREMIER CHRM102  ANN STEPHENS
  11U/2W RUSH UNITED 2012 PHENOMS CHRM118  KATURAH MINDOCK
  11U/3E RUSH - WILMETTE WINGS 2012 PREMIER CHRM114  ADAM LEVY
  11U/3SW RUSH SOUTH 2012 PREMIER CHRM117  PEDRO GUTIERREZ
  11U/3W RUSH WEST 2012 CHRM111  CHRIS BAKER
  11U/4E RUSH - WILMETTE WINGS 2012 RED CHRM115  MAURICIO PORTUGAL
  11U/4W RUSH OSWEGO 2012 PREMIER I CHRM112  MAGGIE SADLER
  11U/5N RUSH NORTH 2012 PREMIER CHRM116  DARCI SHAW
  11U/5SW RUSH OSWEGO 2012 PREMIER II CHRM113  ANDREA HOGER
  12U/2E RUSH - WILMETTE WINGS 2011 PREMIER CHRM125  ADAM LEVY
  12U/2N RUSH NORTH 2011 PREMIER CHRM126  BRENLY WONG
  12U/2S RUSH OSWEGO 2011 PREMIER 1 CHRM122  ANN STEPHENS
  12U/3NW RUSH WEST 2011 CHRM121  JENNIFER BARTEL
  12U/5E RUSH - WILMETTE WINGS 2011 RED CHRM124  KIM JERANTOWSKI
  12U/5SW RUSH OSWEGO 2011 PREMIER 2 CHRM123  CARLIE ALCAZAR
  12U/5SW RUSH SOUTH 2011 PREMIER CHRM127  DAVID VALDIVIA
  13U/2N RUSH NORTH 2010 PREMIER I CHRM135  JASON SHAW
  13U/3E RUSH - NORTH SHORE 2010 PREMIER CHRM134  SEAN CONNOR
  13U/3SW RUSH WEST 2010 PREMIER CHRM131  JOE FOWLER
  13U/5N RUSH NORTH 2010 PREMIER 2 CHRM136  TRACIE CONRAD
  13U/5NW RUSH - NORTH SHORE 2010 RED CHRM133  MAURICIO PORTUGAL
  13U/5SW RUSH OSWEGO 2010 PREMIER CHRM132  ENRIQUE CASTANEDA
  14U-IYSA// RUSH OSWEGO 2009 PREMIER I CHRM141  JOE MANN
  14U/3E RUSH - NORTH SHORE 2009 PREMIER CHRM143  KATHY GLENN
  14U/4S RUSH OSWEGO 2009 PREMIER II CHRM142  LISA WOLSTENHOLM
  14U/5E RUSH - NORTH SHORE 2009 RED CHRM144  ADAM LEVY
  14U/5N RUSH NORTH 2009 PREMIER CHRM145  TONY DIGUISEPPE
  15U-FS/3S RUSH OSWEGO 2008 PREMIER CHRM151  CASEY SILSETH
  15U-FS/5E RUSH NORTH 2008 PREMIER 2 CHRM153  SUMEET DAGAR
  15U-MWC// RUSH NORTH 2008 PREMIER I CHRM152  KELLY PRYOR
  16U-IYSA// RUSH OSWEGO 2007 PREMIER 1 CHRM161  CHRISTINA ENSIGN
  16U// RUSH OSWEGO 2007 PREMIER 2 CHRM162  ANN STEPHENS
  17U-IYSA// RUSH NORTH 06/07 PREMIER WHITE CHRM172  CHRIS KAPETANOPOULUS
  17U-IYSA// RUSH OSWEGO 2006 PREMIER CHRM171  ANN STEPHENS
  17U// RUSH NORTH 2006 PREMIER BLUE CHRM173  BENJAMIN WILBOR
  17U// RUSH SOUTH 06/07 PREMIER CHRM174  JEFF LUNDEEN
  18U-IYSA// RUSH OSWEGO 2005 PREMIER CHRM181  KELLEY KROLL

 Key Contacts
  ANN STEPHENS Manager
  KELSEY WOLFMAN Manager - WILMETTE WINGS
  JEFF RALSTON President
  MICHAEL COCKROFT DOC

 Contacts    102    
  ADEWUNMI, ABRAHIM
  AGUILAR, NICOLAS
  ALCAZAR, CARLIE
  ARIAS, GASPAR
  BAKER, CHRIS
  BARTEL, JENNIFER
  BEIRNE, ANN
  BUMGARDNER, JENNIFER
  BURDA, ALEX
  CARMODY, BRAD
  CASTANEDA, ENRIQUE
  CLARK, ANDREA
  COCKROFT, MICHAEL
  CONNOR, SEAN
  CONRAD, TRACIE
  CRAIG, GAVIN
  DAGAR, SUMEET
  DAHL, ERIC
  DALEIDEN, SEAN
  DAVIES, JAMIE
  DEAN, TIM
  DIGUISEPPE, TONY
  DINUZZO, VINCE
  DIRKS, BRENT
  DOYLE, MIKE
  DUNFORD, HEIDI
  EARNEST, BRAD
  ENSIGN, CHRISTINA
  FAIRLEY, GREGG
  FERGUS, SARAH
  FOWLER, JOE
  FOWLER, SAMUEL
  GACANOVIC, VLADAN
  GALT, FRAZER
  GALT, LISA
  GIZYNSKI, THOMAS
  GLENN, KATHY
  GLENN, RUDY
  GRAY, KEVIN
  GRECO, ANN
  GUTIERREZ, PEDRO
  HARLI, TIKA
  HARTING, AMBER
  HARTSTEIN, VICKY
  HAYES, RYAN
  HENDERSON, ALASTAIR
  HOGER, ANDREA
  HORTEALES, CHRISTOPHER
  HUITRON, PRESI
  JANOWIAK, CRAIG
  JERANTOWSKI, KIM
  KAPETANOPOULUS, CHRIS
  KLOSTERMAN, MATT
  KLOSTERMAN, JENN
  KROLL, KELLEY
  LEVY, ADAM
  LUNDEEN, JEFF
  MACEY, GRANT
  MAGALLI, MAURIZIO
  MANN, JOE
  MARTINEZ, DANI
  MARX, SCOTT
  MATHIS, DAVID
  MATUTE, MARCO
  MCDERMOTT, STUART
  MCNALLY, MEGAN
  MINDOCK, KATURAH
  MOELLER, TRISTIN
  MORENO, ANDRES
  O'BRIEN, JAMES
  OREILLY, TOM
  PALM, ASHLEY
  PORTUGAL, MAURICIO
  PRYOR, KELLY
  RALSTON, JEFF
  RIOS, DEBBIE
  RODRIGUEZ, MARTIN
  SADLER, MAGGIE
  SCHOEN, KEN
  SCHWARTZ, DANIEL
  SERRANO, CARLOS
  SHAW, JASON
  SHAW, DARCI
  SILSETH, CASEY
  SILSETH, KIM
  SILVIO, TONY
  SIMPSON, RICHARD
  SMITH, DEBORAH
  STEPHENS, ANN
  STUMME, ABRAM
  TAYLOR, COAL
  VALDIVIA, DAVID
  VARVITSIOTIS, JASIMINA
  VOSTAL, RUTH
  WILBOR, BENJAMIN
  WOLFMAN, KELSEY
  WOLSTENHOLM, LISA
  WONG, BRENLY
  WOOLSON, VERONICA
  ZAMORA, FREDDY
  ZBROZEK, KATHERINE
  ZIMBELMANN, KRISTI